U jaké firmy na netu objednáváte hardware - vaše zkušenosti.

Já mám zkušenosti s těmito firmami:1)MONIMA - téměř nic nemají na skladě (i mizivý výběr CD, DVD médií) což je podle mě osobně velké mínus, když přijdete do jejich prodejny tak narazíte na kyselé, otrávené ksichty a ač tam čeká třeba dlouhá fronta oni si sedí u kompů a kašlou na lidi, nebo nechají obsluhovat jen 1 člověka a ostatní chodí okolo2)COMPUTERSHOP - výběr by mohl být větší ale mají toho i dost na skladě a jsou jedni z nejlevnějších, navíc při osobním vezvedání mi zavolají i na mobil, že je zboží připraveno, mají ale naprosto zmatenou úvodní stránku, kde vždycky musím hledat, kde je vstup do obchodu3)CZECHCOMPUTER - podle mě mají nejlepší stránky a slušnej výběr, dobrej servis, jen jsou lehce předražený.Takže můj postup je tento - do Monimy chodím když jdu okolo (jsou v centru), vyhledávám na Czechcomputeru a nakupuju v Computershopu.

Odpovědi na otázku

CZECHCOMPUTER za kvalitu se plati

1.) CZECH COMPUTER ... jak jsi napsal - skvělý web (zvlášť ten nový), výborná domluva, jen ceny trošku vyšší2.) PATRO ... e-shop Hulínských NWT Computer - slušné ceny, osobní odběr v pohodě, reklamace (zatím) v pohoděV jiných e-shopech jsem zatím neměl potřebu HW nakupovat ...

Samozrejme alzasoft.cz !! (Praha) To neni reklama, ale spokojeny zakaznik.Nejlevnejsi zbozi co jsem na netu nalezl... bonusy, velky vyber, prehledny super stranky.Levnejsi zbozi jsem nalezl pouze od dexx.cz ale firma sidli v Brne.. takze z ruky.Takze moje volba alzasoft, kdo se mnou nesouhlasi at se ozve.postamble();

tady chce nekdo vyhrat soutez o nejdelsi thread...

CZECHCOMPUTER - nejlepší jednání, skvělé jednání při reklamaci, zákaznická podpora, trochu vyšší ceny.OCHUDECEK - nízké ceny, dobrá domluva, příšerně zabalené zboží, zatím bez reklamaceombre

Ja mam dobre zkusenosti s firmou ProCA. Jejich temnou strankou je podle mne akorat mizerny sortiment desek.Na druhou stranu mam spatnou zkusenost s Alzasoftem, lepe receno s reklamaci u nich.

Zkus www.ts-bohemia.cz Napiš ja se ti líbí.100%spokojenost

Promiň. www.tsbohemia.cz