» Poradna » Notebooky

U hry Mafia jsou po stranách černé pruhy

Dobrý den Potřeboval bych poradit. Stahl jsem si Mafii ze steamu a zapnul jsem ji. Jakmile jsem ji zapnul, po stranách se objevili černé pruhy, které nedokážu nijak odstranit. počítač mám v rozlišení 1920x1080 a hru taky a pořád tam jsou ty pruhy, takže se ptám, jestli by někdo nevěděl, co s tím.Děkuji, Adam

Odpovědi na otázku

Hmm hádám že termín stáhl znamená nelegálně cracknul co?

Ne, vůbec. Tu hru jsem legálně koupil přes steam

Tak potom napiš na poradnu přímo na Mafia 2 na steamu

Myslím si že ne, protože Mafii mám ve fullscreenu, akorát se mi tam objevují ty černé pruhy

Měl jsem podobný problém s Might And Magic tam pomohlo hru reinstalovat a nastavit podle doporučenéh onastavení

OK, dobře, zkusím díky

Je to Mafia , ne Mafia 2