» Poradna » Web a internet

U gmailu nejdou editovat odpovědi nebo přeposlané zprávy.

U gmailu nejdou editovat odpovědi nebo přeposlané zprávy. Co je potřeba nastavit?Děkuji IM

Odpovědi na otázku

Neznám heslo, musím do notesu, ale zatímNení to, že musíš dát Odpovědět, nebo přeposlat, aby jsi s tím mohl pracovat. Tak je to u jiných sezn. centr

heslo ok Neznám Browser - prohlížeč, Editace už mi po inzerátech něco říkáale Nejde to dokud nedám pře.. opdo...

To musela být solidni kalba...

Když na mě reguješ piš českyPíši realitu, solidní kalbo. Co nepoužívám na to hned nevzpomenu

Já na tebe reguju, to je fakt. Jen nevím, jakým jazykem mluvíš ty. Opilecké blábolení tomu odpovídá nejlépe.

hele smaily měli napovědět že šlo omyl v nicku Já a jáale slovo galba se v našem kraji nepožívá, opilecké nevím čemu říkáš, když neznám něco akorát dám poznámku a jdu ověřit- Nejsem znalý Gmailu, mám ho že musím

Gmail je jeden z nejhnusnějších a komicky je i totálně nepřehledný.. Tenhle hnusnej mail mám založený jen proto, že jsem přes tuhle sračku přihlášenej do Google a Google Play .. jinak tohodle sráče ke korespodenci vůbec nepoužívám.. Takže se klíďo můžeš opičit a budeš happy..

Karamád co mě natlačil od mobilu do PC, ho využívá hodně. prý má přednosti k vůli snad spamům. Mě tam sice nechodí, ale já jdu do něj zřídka, zrovna jako v tomto případě, ověřit si co a jak abychuaááá už se mi ani nechce dávat šachy s ntb, zvykle do jedné v noci

Tak padej pelechu, Gmailisto.. Do Gamilu nelezu vůbec.. Tedy tak jednou za půl roku..

Gamilu..???.. Tak jsem toho sráče nakonec přejmenoval..