» Poradna » Mobily

"type password to decrypt storage

Dobrý den,mám problem s telefonem píše mi to "type password to decrypt storage" a dál nemohu .. Mám xperia M c1905. Koukala jsem na různé návody na internetu a nějak to nepomáhá.

Odpovědi na otázku

Pokud jsi nezapnula šifrování úložiště, tak nejspíš došlo k chybě paměti. Zkus tovární reset, jestli to nezmizí a jinak servis.

nic jsem nezapnula :/ začalo mi skákat, že byla ukončená ta a ta aplikace a pak jsem to zkusila vypnout a zapnout a píše mi to tohle .. a dál se nedostanu chce to to heslo. Jak se dá udělat tovární reset když se do mobilu nedostanu ? :(

Staci preci napsat password, jak je uvedeno v nadpisu.

:D joo jasně a to sem asi nezkoušela že .. můžeš mi klidně poradit jaký password tam mám napsat ;) je to chyba telefonu a i kdybych tam napsala cokoliv nepustí mě to

plus žádné heslo jsem tam nikdy nenastavovala :)

Reset jde udělat nějakou kombinací kláves z vypnutého stavu. Pro tvůj typ mobilu zjistíš kombinaci kláves na internetu. Ale mám vážnou obavu, že to bude spíš hardwarová závada paměti.

děkuju zkusím to pohledat :)

Mně taky to nešlo