» Poradna » Notebooky

Typ souboru 92fc? (Cerber Ransoware)

Dobrý den,Naskytl se mi docela závažný problém.Během používání mého notebooku a flashky jsem po restartu (ztráta výkonu) zjistil, že nemám na zmíněné flashce ani jeden svůj soubor. Závažný problém proto, protože jsem na ní měl veškeré práce do školy.Přece jenom mi to nedalo a zálohu jsem dělal snad každý den. Bohužel i zmíněné zálohy nevypadají tak, jak by měly.Je zde nějaká možnost, jak soubory "rozkódovat" zpět?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Pogooglete, zda pro konkretni malware existuje desifrovaci nastroj. K nekterym, zejmena tem starsim, ano. Jinak smula.Priste je treba si PC nenakazit.