» Poradna » Ostatní

Typ na Einstaina

Už od malička se chci stát Einsteinem...Máte někdo typ jak na to?

Odpovědi na otázku

Více se učit a méně trávit času na internetu.

Zajímavé..ale o to jsem se pokoušel...v mládí jsem se učil a ve stáří hovno umim a naopak v mládí net nebyl a vestáří frčim

EINSTEINOVA HÁDANKA TUTO zapeklitou hádanku vymyslel einstein....Einsteinova hádankaTuto hádanku napsal ještě v minulém století Albert Einstein. Tvrdil, že 98 % lidí ji nedokáže vyřešit. - Patříte mezi ta 2 %?FaktaJe 5 domů v 5 rozdílných barvách. V každém domě žije osoba rozdílné národnosti. Těchto 5 obyvatel pije svůj nápoj, kouří svoje cigarety a chová zvířata. Nikdo nepije, nekouří a nechová co ostatní.IndicieAngličan žije v červeném domě. Švéd chová psy. Dán pije čaj. Zelený dům je nalevo od bílého a sousedí s ním. Obyvatel zeleného domu pije kávu. Ten, co kouří Pall Mall, chová ptáky. Obyvatel žlutého domu kouří Dunhill. Ten, co žije ve středním domě, pije mléko. Nor žije v prvním domě. Ten, co kouří Blend, žije vedle toho, co chová kočky. Ten, co chová koně, žije vedle toho, co kouří Dunhill. Ten, co kouří Blue Master, pije pivo. Němec kouří Prince. Nor žije vedle modrého domu. Ten, co kouří Blend, má souseda, který pije vodu.OtázkaKdo chová ryby?Pokuste se vyluštit bez nápovědy Please nakonci dám řešení....rovnou se přiznám já to nezvládl

urobil som to a uz je to dost davno a okrem toho tie 2 % uz neplatia , to platilo v tej dobe . trvalo mi to asi pol hodinku tak isto nezavisle aj kolegovi

Jen chci dodat, ze tohle neni plne zadani. V plnem zadani je i casovy limit na reseni. Jen ted nevim jestli to je 15 nebo 45 minut.A pokud to vyresite do te doby, tak se pocitate mezi ty 2% jinak za hodne dlouhou dobu to vyresi kazdej.Mno mozna nekdo retardovanej asi ne.

Tak to si se opravdu špatně učil. Zkus si zopakovat rozdíl mezi "typ" a "tip". Ale je fajn, že i nevzdělanec má určité ambice.

Jestli jsi se na základce dobře učil tak máš smůlu.No já se učil blbě ale zase jsem nechtěl bej Enstein tak mám taky smůlu.No ale vlastně buď rád protože kdybys byl Enstein vymýšlel bys zbytečně již vymyšlené.

nooo na základce jsem se blbe učil asi jako každej normální

Tak aspon tak.Du lehnout ráno v 5 vstávat.Mě jebne.

jsme dva zitra nastupuju do new jobu

Je to vidět. Doteď si pleteš tip a typ. Tak pro ujasnění typ - třeba typ autatip - to co chceš ty - nějaká rada nebo nápověda

ryby chova nemec

Ensteinem by chtěl být každý blbec a tatínek mi vždy radil: "V životě se snaž vyhnout koňskému zadku, ženskému předku a blbci ze všech stran". Dosud se mi daří vyhýbat koňskému zadku, ženskému předku jsem se nevyhnul, ale na blbce narážím denně, snad proto, že se vyskytují téměř všude.

Jestli se chces stat Einsteinem, tak mas jedinou moznost. Nechat si zmenit jmeno :D

Jestli chceš být Einsteinem, tak si změň jméno. Jestli chceš být jako A. Einstein, tak to bude horší...

Do prčic! Další Pavelka, Kecleon ...

to seš ty hlaváčku z obchodní akademie 2.C informatika v ekonomice??? ty uz ses stejne chytrej az ses z toho uplne blbej, tak nas tady neser s temahle zwratkama a jdi do prdele ....cest

Najdi si holku, jejiz prijmeni bude Einstainova, vem si ji za zenu a prijmi jmeno manzelky.