» Poradna » O Živě.cz

Týdenní souhrn zpráv ze serveru Živě.cz nevysílá

Dobrý den,kdy znovu obnovíte vysílání zprav živě?Děkuji

Odpovědi na otázku

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 58.0.3029.110

Zatím se na to nechystáme. Srovnání náročnosti, nákladů a sledovanosti u Zpráv nevychází nejlépe.

Rozumný krok. Nikdy jsem neměl pokušení se na to podívat. Tak nějak jsem tušil, že to není pro mně. ☺

Takže zase ide len o čísla?

Ano Lubo, v podnikání jde opravdu jen o čísla, není to charita ;)

I podnikání může být charita. Např. tím, že v době krize firma lidi nepropouští, nebo dokonce přijímá. ☺

Ano, může. Ale většinou není :)

Tak zaujímalo by ma koľko milionov stála tá kráska. Samoz. chápem princíp fungovania firmy, ale ak má firma zisk X, nejaká aktivita s nákladni 0,00001% z X, je potom už jedno, či bude o 1 aktivitu viac, alebo menej

A co teď tedy dělá ta sympatická Míša..???To jste ji vy zmetkové vyštípali z týmu ..???

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 58.0.3029.110

Ve skutečnosti se sešly dvě věci. Míša odešla do České televize (podobně jako další naše zprávařky), můžete ji vidět v brněnském Dobrém ránu. Jenže ČT zakazuje pracovat pro konkurenci, i když jde jen o internetové video. K tomu jsme zrovna počítali efektivitu, takže s odchodem moderátorky jsme se Zprávami skončili.