» Poradna » Web a internet

Týden živě

Když se podívám na žive.cz, je tu video na poslední díl týden živě. Kdykoliv ale jdu na youtube profil živě.cz, dám si videa a seřadit od nejnovějšího, tak tam ten díl není a objevuje se až v pondělí. U videí na stránce mi to občas blbne, takže bych se rád díval přímo přes youtube appku, nevíte jestli je chyba jen na mé straně nebo proč to tak je?

Odpovědi na otázku

Protože klacek pod nohama. Si zobraz kod a tam je uveden i link.

Již nějaký čas platí, že Týden Živě je v den vydání nastaven jako neveřejné video (proto ho neuvidíš na YT profilu), a teprve poté jej dají jako veřejné. Důvod? Chtějí, aby se k videu v prvních hodinách dostali pouze lidé, kteří navštíví web Živě.cz (a kde se jim zobrazí reklama).