» Poradna » Programy

TY NEJ HRY!!

půjde mi Call Of Duty 2,NFS Most Wanted,F.E.A.R,Medal Of Honor pacific assault na:GE FORCE 2 MX 400,512 RAM,1.3GHZ AMD DURON???

Odpovědi na otázku

Počítač není na hraní.

áno...tie hry ti pojdu...nainštalovať. a to je asi tak všetko čo ti z nich pôjde.

"áno...tie hry ti pojdu...nainštalovať. a to je asi tak všetko čo ti z nich pôjde"sranda je ze niektore ani nenainstaluje lebo duron (rovnako ako moj Athlon 1,3) nepodporuju niektore prikazy. napr AOE III urcite nenainstaluje...

Tak natomhle si to cos napsal výše v žádném pípadě nezahraješ.

mne na 1.3 celeronu,512 ram,GF MX420 islo CoD2 na 1024*768 a detaily vysoke..ale render method bol dx7...ale iba obcas to seklo...FEAR,MOHPA, som nespustil kvoli grafickej,NFS MW by malo ist som cital...takze tak

běhý mi na tom Half Life 2 a demoverze Age Of Empires 3 takže to není zas až tak špatné!!Call Of Duty 2 by ale mohlo jít ne???co byste doporučovaly za grafiku na tyhle hry do zhruba 2000-2500 až 3000Kč????

no tak odpovězte prosím!?

a ještě jsem zapomněl hu Stalker shadov of chernobyl!!takže co byste doporučovaly za grafiku???do 3000 Kč??

mám amd 1800xp, 512 @266 RAM, ge force 4 ti 4200 64MB - a počítám s tím, že kvůli STALKERovi (až vyjde) půjdu do novýho kompu

Cože? Hrát hry? S tak drahým strojem? To ať tě ani nenapadne.

a proč ne???a ještě si mi nenapsal na ICQ!!

graficka je strasne slaba!!-svoje si odsluzila.Ak chces na tom stroji aspon trochu nieco hrat tak tam daj radeon 9600pro

Hele , vem lopatu, vykopej jamu, hod tam ty CD a zahrabej toAspon nebudes mit sliny to hrat,protoze to na tomhle nespustisMozna na LOW detail a to si myslim ze se ti to bude sekat

To co zaplatis za tie hry radsej investuj do HW!

co to kecate za blbosti, sak na takej masine to musi ist na FULL detailoch bez pardonu.