» Poradna » Ostatní

Twitter-autorizační tel.

Dobrý den,nemohu se přihlásit na Twitter, protože jsem přišel o autorizační telefon. Bohužel to nenabízí žádnou jinou možnost. Nevíte jak na to? Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud to jinou možnost nenabízí, tak smůla. To je bohužel ta hloupost, používat jako ověřovací prvek neregistrovanou dobíjecí SIM, která se dá snadno ztratit. Nechápu, jak to někoho vůbec napadne...

Takže mimochodem jde obnovit i dobíjecí dům karta, to jen tak pro upřesnění, bohužel během požáru jsem přišel i o kartičku se sériovým číslem. A já zase nechápu, proč má někdo potřebu odpovídat na něco, na co nezná odpověď a umí jen nesmyslně kritizovat.

To není nesmyslná kritika, ale fakt. Neregistrované SIM se prostě na 2FA ověřování nepoužívají, protože tam je velké riziko ztráty přístupu k onomu číslu. A odpověď znám, pokud ti to nenabízí jinou možnost, tak to nejde. Nevím jakou jinou odpověď čekáš. Nechápu co se rozčiluješ za pravdu, o přístup jsi přišel svým chybným rozhodnutím. Ale chápu, že to člověk nechce slyšet

Jinak samozřejmě se dá poradit akorát to, aby ses pokusil kontaktovat podporu Twitteru. Ovšem už teď se dá říct, že se ti to celkem jistě nepodaří, což bohužel platí obecně pro tyhle sociální sítě. Dostat se tam k živému člověku a vyřešit s ním problém, je prakticky vyloučeno. Tudíž pokud automat žádné možnosti nenabízí, je to bohužel hotovo...

Nesmyslne kritizovat? JackBrno ma pravdu, prisel jsi bohuzel o jedinou autentizacni metodu, takze s tim Twitter uctem se muzes rozloucit.

Můžeš zkusit kontaktovat jejich (mizernou) podporu - reálnou šanci že se vůbec k někomu dostaneš bych viděl tak na 0,01 %.Nedávno tu někdo psal, že po zablokování účtu na Twitteru tam musel poslat snad i číslo bot, ale stejně se nic nedělo a účet mu zůstal bloknutej...

Podpora je úplně mimo. Díky za rady.