» Poradna » Web a internet

Twitter - problémy s SMS a účtem

Dobrý den, dnes mi na twitteru vyskocilo, ze moje aktivita na twitteru je nadprumerne vysoka nebo co a ze si mam zmenit heslo a nebo to overit nejakym sms kodem. Jenomze sms kod mi jaksi neprichazi. Tak jsem zkusil twitter z mobilu vymazat a zase nainstalovat zpet a tam si hned zmenit to heslo kliknutim na zapomenute heslo, ikdyz si ho pamatuji. Dalsi krok byl, ze si mam vybrat kam mi poslou to nove heslo a na vyber je tel. cislo, e-mail... Ale na tel. cislo mi zadny kod proste neprisel a jelikoz pouzivam vice e-mailu tak nevim ktery tam zadat. Uz jsem tam nejake zkousel ale ty mi to nevzalo. Da se to nejak jeste zachranit a nebo se musim s mym twitterovym uctem rozloucit?

Odpovědi na otázku

projdi si spamy v adresách ze kterých jsi akci zkoušel, pokud se ti mažou jsi v hájiTwitter je piva liter, dnes po mě chce heslo, včera neloučit se nemusíš než se samo a seto umoudří, běž třeba na rajče net a něco sdílej, tak jsem se dnes dostal na svůj profil

coze? :D to po mne chces nejak moc. Ja jsem technicky antitalent.

a fejcbuk máš? že by jsi otevřel nějaký nejlíp svuj obrázek a pak pravou myší jestli se ti neukáže sdílet pak naskočí ikony mě i s twitterem a sdílím odkazjenže ty nevíš ani co je fecbuk tak se loučím

Pokud ti přišel mail s tím, že si máš změnit heslo, tak to byl nejspíš spam a ty jsi se chytil i s navijákem. Pokud obsahoval odkaz, na který jsi kliknul, byla to jistě falešná stránka, kde jsi jim vyplnil své přihlašovací údaje a přišel o svůj účet.Pokud to chceš nějak vyřešit, obrať se na podporu Twitteru. Ti jediní ti mohou pomoci.

nic jsem na mailu od twitteru nevyplnoval :/

mno a jaká byla tvoje aktivita na twitteru? Díval ses přes web rozhraní? Např. tento pán je poměrně aktivní https://twitter.com/prezidentmluvcia přes web rozhraní i bez přihlášení vidíš, co psal a na co odpovídal. Takže si minimálně můžeš zkontrolovat, cos postoval.

Uz vám nekdy vyskocilo na twitteru tohle? Když chci dat like tak - Tato žádost vypadá, jako kdyby byla vytvořena automaticky. Abychom ochránili uživatele před spamem a jinými škodlivými aktivitami, nemůžeme teď tuto akci dokončit. Zkuste to znovu později. ... nevim co s tím