» Poradna » Web a internet

Twitch

Ahoj, už nějakou dobu sleduju občas videa na Twitchi a přijde mi, že si tam ti lidi přijdou na docela slušný peníz, přitom kolikrát to ani nijak nekomentujou, ani to není ničím zajímavé.... Máte někdo obecně zkušenosti s vysíláním na Twitchi? Zajímají mě jak nějaké praktické postřehy, tak třeba i jestli se tak dá něco vydělat, i kdyby to třeba měl být blbých pár dolarů měsíčně, pořád je to lepší než hrát uplně zadarmo...

Odpovědi na otázku

Podle mě se tam nedá vydělat nic pokud se tomu fakt člověk nevěnuje, nevim, sám to znám jen jako divák, ale získat pozornost je podle mě těžký a jen tak ti ani ty doláče házet nebudou.

To si jen myslíš, reklamy dokážou vydělat =)

Zdravím chtěl bych poradit s něčím co by na platformě Twitch zaujalo hodně lidí a hlavně ať tam je aktivní chat. Začal jsem před dvěmi měsíci a mám nějakých 51 sledujících. Streamuji převážně COD warzone, občas zapnu méně známou hru VIGOR nebo také Days Gone ale lidi moc nechodí. Mám za celou dobu aktivní sledující 0.6 tak pokud by jste měli nějaký dobrý nápad co bych mohl zkusit tak prosím vás obraťte se na můj e-mail daviddurlak789@gmail.com DĚKUJI všem co mi pomůžou, později budu dávat soutěž o free VIP nebo emotikony apod.

Já jsem si za 20min vydělal 1000 Kč

Se třemi sledujícími na Twitchi? Leda donatem..Nebo se pletu?

No jakožto streamer mám docela dost dobrou představu o tom jak co kdo musí dělat. :) Vezměme si jako přiklad Fattypillow :). Ten má během 45 dní streamování 15 000 followerů a to je docela dost lidí. Lidi to baví protože si ze sebe dělá srandu a dokáže zvednout náladu (pokud neznáš určitě jednou mrkni na jeho stream). Já třeba mám něco kolem 500 followerů. Hlavní je točit s dobrým mikrákem a dělat třeba něco originálního ale aby to ty lidi zaujalo. Hodně štěstí v případném natáčení a doufám že jsem ti aspoň trochu udělal představu. :)

Jaký myslíš konkrétně mikrák? :) díky

Ten mikrák ani nemusí být nějakej profi, já používám mikrofon na těchhle sluchátkách: https://www.czc.cz/yenkee-yhp-3020-ambush-mo... a je to uplně v pohodě.