» Poradna » Web a internet

Twitch (sdílení obrazu, iMac)

Ahoj mám dotaz ohledně twitche.Koupil jsem iMac 24 M1, stahnul jsem twitch zacal streamovat, ale nedari se mi prijit na to jak muzu mit otevrene safari ve zmensenem okne a zaroven prenaset obraz na twitch, abych vysvetlil.Obraz se prenasi pouze kdyz mam safari ve fullscreenu ,ale to zase nevidim twitch ,kdyz safari zmensim prenos obrazu s twitche zmizi ,ale vidim twitch.Zkousel jsem i na pozadi nechat otevrene safari ve fullscreenu a preskocit treba do fotek a to normalne jde.Takze vysledny zjisteni je to ,ze abych prenasel na twitch obraz z obrazovky (vyuzivam rezim hra) tak musim mit otevrene safari ve fullscreenu jinak se mi obraz vubec neprenasi.Chtel bych se dostat do bodu kdy budu moc byt na safari sdilet obrazovku na twitch a videt twitch zaroven.Moc dekuji ,za vsechny rady

Odpovědi na otázku

Neznám twitch aplikaci na macu, ale režim hra asi snímá jen to co je ve fullscreenu. Takže buď použít nějaký jiný režim a nebo připojit druhý monitor a ty další věci si dát na druhý monitor.