» Poradna » Ostatní

Twitch - Streamování z jiného státu

Kdybych si založil twitch účet v České Republice a streamoval na něm a už bych měl nějakou tu sledovatelnost a odstěhoval bych se po nějaké době např. do Číny?. A tam začal znovu streamovat bude ten přenos dobrý z pohledu sledovatele i když bude úplně někde jinde?.

Odpovědi na otázku

Já si myslím, že ten stream bude totálně naprd. Hlavně z důvodu že by tě velký čínský firewall streamovat nenechal. A nevím kolik diváků by bavilo sledovat to "nic".

Já vím, že tam je Twich zakázaný, jen mě nenapadlo jiný stát než Čína xD

Nenapadl*

No Vas toho ocividne "nenapadlo" o dost vic.Z pohledu divaka je prenost takovy, jak kvalitni upload ma vysilajici. Jestli se ten nachazi na Vinohradech nebo v Phnom Penhu je uplne u riti.

Tak děkuji, pane Sysel

Nemas zac, trolle.

:*