» Poradna » Mobily

Tvrzene sklo

Zdravím, včera mi přišel iPhone se i se sklem který jsem na iPhone nalepil, na první pohled bylo vše ok, ale dnes jsem si všiml, ze mám sklo trošičku nakřivo, mohl bych sklo odloupnout a zkusit nalepit lépe? Bude lepit? Nepoškodí se? Nevzniknou vzduchové bubliny? Je to nakrivo fakt maličko, ničemu to nevadí, jenom mě to trošičku štve, tudíž chci vědět jestli to doho jít nebo neriskovat a mít to tak.. Předem děkuji všem 🙂

Odpovědi na otázku

Pokud je sklo jen trošičku křivo,tak bych to nechal,protože odlepení bude problém č.1 a znovupřilepení problém č.2 ,pochybuji,že to bude lepší po opětovném přilepení.

Bude velká šance, že sklíčko při odlepování zlomíš. Takže bych se na to vykašlal

Ale prdlačky, prostě sklíčko opatrně na jednom konci nadzvedni, nehtem, skalpelem atd cca do výšky 1mm nad telefon, přestaň zvedat a jen počkej až se sklíčko samo "odloupne". Pokud nemáš nějaké z těch levných šmejdů, které mají mezi sklem a displayem lepivý bordel (i takové jsem už viděl) ale normální sklo, které drží jen podtlakem, úplně normálně ho sundáš, znovy vyčisti lihem z obou stran a nalep. Dělám to tak běžně u všech telefonů doma a ještě vždy aplikuji oleofobní nanovrstvu, která se časem ošudlá...

Děláš to tak u všech telefonů doma...to stačí. Už neraď a nelži.

Nebantovať ! Na 99.99% sa ti oprava nepodarí !

Zkusit by jsi to mohl, ale riskuješ, že se ti dostane mezi sklo a displej vzduch a prach a to pak nevypadá moc hezky a praktické to také moc není ;)Samozřejmě jde taky o to, jestli jsi ochoten kupovat případně nové sklo, pokud by ti prasklo při sundavání.Pokud nechceš čekat mesíc, než příjde například z http://aliexpress.comtak budeš muset koupit nové v ČR a pokud vím, tak skla na apple nejsou zrovna levná že?