» Poradna » Web a internet

Tvrdý restart routeru - nelze se k němu přihlásit

Ahoj,dneska se mi povedlo restartovat omylem router do továrního nastavení (držela jsem tlačítko reset prostě déle, netušila jsem, že to způsobí ztrátu dat)wifi (která se nově jmenuje default) mi na ntb ani telefonu nejde, když se však připojím přes kabel, staré jméno internetu zde mám ponecháno a funguje..zkoušela jsem se tedy přihlásit k routeru přes https://192.168.1.1/login.cgiheslo a nick jako admin, přístup je mi však odepřen router je Asus RT-G32 moc tomu nerozumím, může mi prosím někdo poradit? proč se nemohu přihlásit k routeru? údaje jsem nikdy neměnila..Děkuji za každou radu

Odpovědi na otázku

Protoze heslo bylo zmeneno a prohlizec si nejspise pamatuje noce heslo. Zmen na admin/admin

Aha, dobře a jak, kde to mohu změnit?

Předvyplněné hodnoty ručně přepiš, nebo v nastavení prohlížeče odeber uložené heslo pro router (nebo použij prohlížeč, kde nemáš heslo uložené)...

nope nefunguje, mám nový ntb a přihlašovala jsem se na tu adresu poprvé, zkoušeli jsme to už z jiného ntb a taky nepomohlo.. nechápu to

Tak tady je kazda rada marna. Stahni manual a kdyz nevis jak na to, sver to nekomu. Myslim ze spousty lidi hrabe do neceho cemu nerozumi a pak nadelaji vice skody nez uzitku.

Jde připojit nějak router bez počítače nebo notebooku?

Jj do eletriky😂😂