TVout

Ahoj lidi, mam notas IBM Touchpad Z61m s grafikou: ATI Mobility Radeon X1300 256 MB. Má TVout takze jsem sel na to. Koupil jsem kabel s video - s video s moznosti i scartu. Zapojeno: s-video z noutu, audio out z noutu, do scartu a to do tv. Vse jede, obraz se objevi na tv. Zprvu se mi zdalo, ze barvy jsou posedle, ale to jsem snad opravil, ted mam problem, ze jakykoliv text (titulky u filmu, text po pravem tlacitku atd.) je rozmazany, neda se precist. Jako by se to neprekreslilo atd. Zkousel jsem to jak na Sony Trinitron, tak na OVP a vsude stejne. Thx za rady.

Odpovědi na otázku

Je to rozmazane aj pri 640x480 alebo 720x576 ?

Rozliseni?MP

jo roliseni jsem zkousel menit a nic, rozmazane porad. na tv mam 800x600 pri 32bit. na notasovi 1280x768. Takze nevim

zadna rada?

Podle mě je problém v redukci S-VHS na SCART-VHS. Ideální je propojení S-VHS na S-VHS.S-VHS dva dráty pro dvě složky videa + drát pro zemVHS = 1 drát pro kompozitní video + 1 drát zem.Redukce s jedním kondenzátorem pro převod S-VHS na VHS nejsou plnohodnotné

no to je sice hezke ale co kdyz neni na tv s-video vstup?

Když není na TV S-video vstup, tak použít kompozitní výstup PC na kompozitní vstup TV, pokud to jde. Jinak existují kvalitní redukce S-VHS na VHS s elektronikou. Bez použití elektroniky kvalitní převod S-VHS na VHS (nebo naopak) nejde.