» Poradna » Web a internet

Tvorba webové stránky s jedním formulářem propojeným s databází

Dobrý den,pro pracovní účely bych potřeboval vytvořit webový formulář propojený s nějakou databází (nejlépe MS Access). Nemáme sharepoint, ale mám vlastní doménu...Funkce formuláře: přihlášení uživatele, zadání dat, uložení dat do dotabáze.Formulář by používalo cca 400 lidí měsíčně.Lze to nějak udělat v MS infopath, Access, Pulisher?Nebo doporučujete nějaké jiné řešení?

Odpovědi na otázku

Chudák zaměstnavatel - že ty jsi na pohovoru lhal o znalostech?

Pokud je to na intranetu v doméně která umí autentizovat uživatele formuláře, a tudíž odpadá nutnost zabývat se správou uživatelů atd..., tak bych zbytečně nechodil s kanónem na vrabce a formulář vyrobil v ASP.NET / PHP.

asi bych to udělal v PHP a data sypal třeba do SQL. Jinak existují i pokročilejší věci typu Limesurvey, ale to už je možná zbytečně sofistikované.