» Poradna » Web a internet

Tvorba web stránek - cena

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat zda tu není někdo kdo se vyzná v ceně e-shopu. Jsem v tomto naprostý laik a zajímalo by mne, v jaké cca hranici se pohybuje tvorba jednoduchého eshopu viz. wearefairytale.com.Děkuji s pozdravem Jakub

Odpovědi na otázku

mrkni nahttps://www.shoptet.cz/ceníkhttps://www.shoptet.cz/cenik/

Dekuji

a proč se ptáš zrovna na tenhle shop ? Jak si na takovou pomalou hrůzu přišel ? Ten si dělal ty a snažíš si tam nahnat zákazníky ne ?

Nevím ale asi bych nechodil nahazovat reklamu zrovna zde :)

Jede to na wp a ten je zadarmo. A nahodit wp zvládne i retardovaná lamička, pokud se bude trošku snažit. Takže hranice se pohybuje kolem 0 Kč.

Wordpress a plugin Woocommerce je zadarmo, pluginy pro české prostředí (pro dopravní služby, platební brána atd.) stojí řádově jednotky tisíc. nahodit to možná zvládne "retardovaná lamička", nicméně aby to fungovalo, je potřeba zaplatit někoho, kdo se tím zabývá (řádově nižší desítky tisíc Kč za zprovoznění), navíc to bude potřeba během času udržovat. Přitom platí, že woo commerce je v eshopech spíš takový low-end - takže řešení typu shoptet asi bude pro tazatele lepší.

A jeblo ti? Na jedny ponožky a pár triček, celkem na 8 položek, je potřeba dělat to, co tu píšeš, ano?

Jeblo asi tobě. Z dlouhodobého hlediska je tento slepenec hloupost. Musíš udržovat aktuální jak WP, tak plugin. Komparibilita v čase atp. Těch dír už se lepilo až a. Takže ano, je to starost.

adminovi eshopu je uplne u zadku kolko je v nom poloziek, starosti su uplne rovnake aj keby ich tam bolo niekolkonasobne viac.

Děkuji za odpověď ..... Podívám se na to

Dobře děkuji

na tvorbu minieshopu pro par (desitek) polozek ti staci nejaka online sluzba ktera doda eshop hotovej. Stoji to par stovek mesicne a nemusis nic resit, Naklika si to tam o pologramotna lama. napr.https://www.5nej.cz/srovnani-e-shopovych-reseni/Delat si to sam od zacatku a nebo to platit nekomu kdo tvrdi ze to udela jen za par tisic je blaznovstvi, to stejne nebude fungovat.

Shoptet má údajně úplně free verzi - sice jen pro 10 produktů, ale na vyzkoušení mi to přijde šikovné a upgradovat jde určitě kdykoliv.Případně pokud jde o nějaké vlastní výrobky, tak může použít portál typu Etsy / Fler atd.

Ok díky!