» Poradna » Mobily

Tvorba ikonky

Zdravim,poprosil by som poradit naledovne. Mam telefon Xiaomi Redmi 4x. Nainstaloval som si jednu aplikaciu z google play a potreboval by som vytvorit ikonu na plochu telefonu. Doteraz som ju spustal cez Total comander, ale rad by som ju mal poruke na ploche.Diky

Odpovědi na otázku

To se snad vytvoří automaticky, ne? Manuálně to ani nejde, mělo by to tam vždycky skočit samo. Jen dotaz, používáš originální Xiaomi launcher?

Zatial co som instaloval aplikacie, vzdy sa vytvorila ikona, ale teraz nie. Jedna sa o program "DS File". S telefonom som nic nerobil od zakupenia a neviem co je to launcher.Diky za ochotu

Já myslím, že jen špatně hledáš Teď jsem to zkusil z Play nainstalovat a objevila se mi tam žlutooranžová ikonka DS File. Zkoušel jsi telefon po instalaci restartovat?

Odkud jsi ji instaloval je celkem jedno. To nejde v seznamu aplikací podržet a přetáhnout ji na plochu?

Xiaomi nemá seznam aplikací, má všechny aplikace rovnou na ploše. Aspoň tedy v oroginálním launcheru MIUI.

Máš pravdu. Použivám Nova tak dlouho, že už jsem zapomněl, jak se chová Mi Launcher.

Já taky používám Novu Taky mi nevyhovuje defaultní stav, že MIUI nemá app drawer, ale jen plochu, kde je všechno.

Najdi si na Google Play aplikaci Adaptions, ta ti umožní upravit stávající nebo vytvořit si vlastní ikony.

Diky vsetkym, uz je to vyriesene. Nasiel som ju samostane na prazdnej ploche. Neviem preco sa nemoze ulozit k ostatnym.

Já jsem to věděl, že tam bude