» Poradna » Programy

Tvodba melodie

Dobrý den. Chci si vytvořit melodii. Nevím však v jaké programu, nejlepší by bylo něco jako flashový program, který měl pepsi, když spolupraccovat s lack eyed peas (pokud někdo viděl). Bylo to tak že jste postupně mačkaly na různé nástroje a oni se přidávali do hudby. Pokud někdo zná takový program na PC, tak se úprosím ozvěte. Díky

Odpovědi na otázku

Skus nějaký MIDI editor - zadáš pro každý požadovaný nástroj partituru (naklikáš noty) a necháš přehrát... Kvalita výstupu záleží na tom, jakou máš zvukovku - ideálně s wavetable jednotlivých nástrojů.