Tv+domáci kino

Dobrý den,včera jsem ke své tv od samsungu dostal domácí kino samsung..Ale mam jediný problem jak z normálního filmu co hraje v televizi dostat zvuk do repráků??když to nejde přímo z dvd tak nevim jak to zprovoznit..nebo když bych k tv připojil počítač a pustil nájěký bluray film tak si chci vychutnat i zvuk..mam to propojené přes HDMI..děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Zkus repro pripojit rovnou do tv, HDMI ti vede i zvuk a takze by ho to melo poslat do TV a ta pak do repraku.

to nejde pač v dvd máš zesilovač..a nemam konektor na 6 různých repro v tv.zvuk je 5+1

...a voni k tomu DK nedávají chytrý čtení = návod?