» Poradna » Ostatní

Tv Youtube

Čaute mam skoro 4 roky smart Tv Panasonic viera a čo raz častejšie mam problém s aplikacou youtube. Zapnem aplikaciu a sama sa mi vypne za cca 8 sekúnd a to opakovane. Aplikacia sa mi zapne hádam na 6ty krát niekedy aj na viac krát. Niekedy je problém zapnúť aj cez mobil youtube. Na Tv som obnovil pôvodne nastavenia, aktualizoval (neaktualizovalo sa lebo má všetko najnovšie) a neviem čo by tam mohlo pomôcť viete poradiť? Ďakujem

Odpovědi na otázku

Obavam se ze nic, bud rad ze ti na 4roky stare TV neukoncili podporu YT ;)