Tv výstup u 9800GT

Zdravím všechny. Na této kartě je výstup na Tv hodně podobný S-videu jen s více zdířkami, proto se chci zeptat zda-li nemáte někdo zkušenosti s tímto výstupem. Mám strach ho tam připojit, jelikož bych ji nerad hned odpálil. Děkuji za Vaši snahu a odpovědi.

Odpovědi na otázku

tento výstup je kombinovaný s-vhs a RGB výstup,pokial zapojíš štandartný s-vide kábel so 4.pinmi,nič sa nemôže stať

To jsi mě více než hodně potěšil. Já měl předtím x1600, která disponovala pouze s-videem, takže mě tenhle výstup trošku zarazil.

on sa tam strká buď čistokrvný s-vhs kábel,alebo tá "chobotnica" s červeným,zeleným,modrým konektorom-ten je pripojený na tie ostatné piny,ktoré sú tam oproti klasickému s-vhs navyše,k niektorým kartám sa pridáva kombinovaná "chobotnica" s tými farebnými konektormi + s-vhs konektor ako všetko v jednom,takže bez obáv sa dá použiť buď kombinovaný kábel,alebo čistokrvný s-vhs alebo trojfarebný RGB,alebo redukcia s-vhs/composite