Tv tunery

Zdravím potřebuji pomoc. Mám doma 2 DVB-T Tunery: KW-DVB-T 210SE // WinFast TV2000 XP Expert. A potřeboval bych pomoci s najitím kompatibilních ovladačů pro windows 10 nebo Windows 7. Nikde se mi nedaří ovladače najít a nebo najít FUNKČNÍ ovladače... Také bych potřeboval vědět jaký program použít abych mohl přes tyto tunery (alespoň jeden z nich) sledovat televizi ? Kdyby byl někdo tak ochotný mi pomoci, byl bych mu moc vděčný. :)

Odpovědi na otázku

Mne W10 oznámil, že 1800H v PC nemám, ale aplikácia sa nainštalovala a potom som musel cez devmgmt.msc vyhľadať ovládače pre W7 ručne. Vtedy ich už vzalo. Skús to tak aj Ty. Ak nemáš CD: https://www.uloz.to/ !ncFAUUa7sVFU/dvd-digi-tv-7z (odstáň medzeru). KW nepoznám

W7 jsem podstrčil u 15 let starého řadiče Promise IDE HDD ovladač od WXP a spolkly ho. Tak to zkuste.

Software, free alebo shareware, niektore maju starsie verzie free, alebo limitovane...Free: Smart DVB, SichboPVRFree/Shareware: DVB Dream, ProgDVB, DVB Viewer...