» Poradna » Programy

TV tuner vs. STA

Zdravím, koupil jsem si externí USB TV tuner od Pinnaclu. Přestože bydlím kousek od vysílače, signál chytáme jen na jednom místě v bytě. Chci se zeptat jestli je možné tento tuner napojit přímo na společnou anténu domu. Je připravena pro digitální vysílání. A jaký typ kabelu k tomu budu potřebovat?
Dík

Odpovědi na otázku

Připojit to určitě jde. Záleží jen na konektoru pro připojení antény. Jestli má běžný konektor, tak jen zapoj TV kartu namísto televize a uvidíš.