TV TUNER a ovladače

Dostal se mi do rukou starší TV TUNER na ISA sběrnici, má i infra čidlo a dálkové ovladání. Stašně rád bych ho rozchodil v mém PC, ale nemám ovladače. Hlavní ústrojí (hliníková krabička) na kartě je od Philipsu, dále je tam velký čip MCT Inc. Jinak na karte není napsán žádný výrobce. Tuner se připojuje podobně jako původní Voodoo karta - kablíkem se propojí s VGA kartou. Pokud někdo máte podobný TV TUNER nebo pokud byste někdo věděl kde ovladače hledat, ozvěte se prosím. Díky za kazdou pomoc, moc by mi to pomohlo..

Odpovědi na otázku

Přeji dobrý denCo se týče popisu, tak na tento popis sedí asi 20 tipů starších TV karet pro ISA slot. Zkusil  bych se první podívat na stránky ovladačů k videohighway jestli to není právě tato karta. Videohighway je u nás  poměrnerně ozšířená. Adresa podpory je .http://www.3stars.cz/AimsLab_s.htm.  Je velmi těžko radit s tak málem informácí, které jste poskytnul. Je mi jasné, že občas člověk na kartě moc věcí nevyčte ale chtělo by zkusit sednout k netu a ve vyhledávači zadávat všechny možné kombinace čísel a písmen z toho TV chipu. Zkuste se ještě podívat na stránky www.tvfreak.cz Jsou tam zajímavé ovladače ke všemu možnému a mnoho rad.S pozdravem a přáním brzkého úspěchuJaromír Volek

Mám doma něco podobného,(tuner Philips,MCT MVM121A,SAA7110WP,STV8438CV,ale bez IR) bohužel nefunkčního.Dole u ISA konektoru pod Made in Singapore je číslo 50-006803-40-2 a je to Aztech,třeba ti to pomůže...

Díky za pomoc, tak jsem to nakonec našel. Je to TEKRAM CAPTURE TV M200. Stáhnul jsem si ovladače a dokonce i manuál od výrobce, ale i tak se mi to nějak nedaří zprovoznit. Nahraju ovladače a software, ale jediný co nakonec vidim v přehrávacím okně je zrnění nebo žlutá obrazovka. Když chci naladit nejaký program, dám "autoscan" - je vidět, že to ladí, ale nic se nechytne. Při instalaci ovladače mi to psalo, že je zařízení v konfliktu, ten se mi ale podařilo (zdárně?) odstranit, tak nevím (žádné vykřičníky v systému). Neměli byste někdo ještě nejakou radu v rukávu.. Díky.. Jestě taková drobnost: při instalaci to po mě chce abych zadal typ tuneru. Na výběr je přes 20 typů, věchny jsou MV-1211xx. Liší se pouze v posledních dvou položkách - xx - je to vždy kombinace dvou písmen. Na mém tuneru je uveden typ MV-1213PB, který v seznamu chybí. Tak nevím jestli to má na to vliv, na stránkách TEKRAMu je jenom tenhle ovladač M200.