TV tuner - LiteOn TT1260

Zdravím,

mám jeden zapeklitý problém s TV kartou. Koupil sem si notebook s vbudovanym DVB-T tunerem, a tak sem jenom nainstaloval driver a spustil program na koukání, zvolil device a naslo mi to vsechny programy ktere s v centru prahy daji naladit. je tam kristalove cisty obraz, problem je ovsem v tom, ze vzdycky se po peti minutach jakoby vypne karta, nebo neco, pze najednou zmizi signal. Proste tam jsou dva sloupce jeden "L" ma 100% a druhy "Q" po te chvili funcnosti vzdy klesne na 0%, a to je chvile kdy prestane fungovat prijem, jen se sekne obraz a kdyz preladim na jinou stanici ak cerna obrazovka.

Nikdy se mi nepodarilo koukat dele nez 10minut, a to je spatny. Signalem to neni, pze sem v centu prahy, kde neni problem.

Predem dekuji za odpoved.

Odpovědi na otázku

pozri si všetky nastavenia notebooku ohladne šetriacich režimov,možno po 10-tich minútach naskočí niektorý z nich,ktorý spôsobí vypnutie tv karty

Tak prosel nataveni uspory energie apod., ale bohuzel i pri nastaveni na nejvyssi vykon, t.j. temer zadna uspora baterie to dela to same, i pri napajeni ze site to dela to samy. Mam vyple "automaticke vypnnuti nekterych zarizeni pro usporu energie", a tak skutecne nevim v cem to muze byt.. jedine me napada jestli se neprehriva ta karta? pri prehrati se prece automaticky vypinaji graficke karty a vsechno mozne, ne?