TV Tool

Máte někdo zkušenost jak koupit TV Tool pomocí peněžního převodu? Kreditku se mi nikam zadávat nechce a než pošlu někam do NDR €10, chtěl bych mít jistotu, že mi opravdu něco pošlou.GG

Odpovědi na otázku

to fakt nikdo ještě TvTool nekupoval??? Mě se ten prg velice osvedčil a chci autorovi pomoci, ať může vyvýjet další a další verze.

Nejsem si jistý ale mám pocit,že je to freeware,alespoň v.6.0.Je fakt,že jsem to ještě neinstaloval,takže nevím to jistě.

Jo je jenže funguje pouze 15 min. Lze samozrejme kracknout, ale proc? na dobrou vec bych rad prispel