» Poradna » Ostatní

TV THOMSON - funkce HbbTV

Zdravím, prosím o radu. U televize Thomson (modelovy rok 2018; označení 40FD5406) spustím přes červene tlačítko funkce hbbTV a vyberu si nějaky pořad. Problém nastavá po spuštení pořadu - zvuk jde ale obraz ne. Vyzkoušeno na více stanicích,provedeno tovarni nastaveni, kontola aktualizaci a změna připojeni (kabel). Aplikace Youtube je plně funkčni. Na internetu jsem našel stejny dotaz ale odezva byla obnova tovarniho nastavení, které nepomohlo. Nevite jak vyřešit?

Odpovědi na otázku

Zdravím, mám ten samý problém. Mám nainstalovaný přes USB firmware V8-NT563T01-LF1V176, tak mě napadlo jestli to není tím firmwarem, který jsem aktualizoval nedávno. Jaký máte vy firmware?

A od kdy se to takto projevuje? Úplně od začátku nebo to začalo až od určité doby??

Problém vyřešen nainstalováním starším firmwarem Viz zde: https://tvsmart.cz/40-thomson-40fd5406/

Super, diky. Uz to funguje.

Ja mám takýto problém, hbbtv na slov. programoch ide ale na ct my ide len obraz, bez zvuku, poradí my niekto