» Poradna » Programy

TV stream na netu

kdysi jsem na netu videl, ze byli urcite adresy, na kterych "nekdo" streamoval zive vysilani televize, napr. Nova, Prima a dalsi.... nemate nekdo odkaz?

Odpovědi na otázku

a nemyslim odkazy na archivy televizi...

No, vsechny programy ceskych televizi se streamuji v ramci univerzitnich siti pres VLC, coz je pro vetsinu normalnich lidi na nic :)
Muzete zkusit tohle - me to chodilo jen na Slovensku ... jinde ne :( viz. tv.pod.cvut.cz ...
CT2
s158684531.onlinehome.us ...

STV2
s158684531.onlinehome.us ...

CT4
s158684531.onlinehome.us ...

TV NOVA
s158684531.onlinehome.us ...

CT4 jeden cas bezela tady, ale nevim jak ted ...
rtp://@233.10.47.84:1234

Pokud znate jeste nejake odkazy, tak sem s nima :)

čo?

Prostě linky na stánky, kde jsou k dispozici streamované televizní vysílání... tehdy se to považovalo za pirátství vůči gigantům jako jsou NOVA a Prima... ja myslím, že za své koncesionářské poplatky mám právo příjímat to co paltím jakýmkoliv způsobem, ale to sem nepatří... prostě bych chtěl sledovat TV přes intenet, viděl jsem že to někde bylo, ale už nevím kde

www.tiscali.cz

Upřesňuji:
video.tiscali.cz ...

njn, ale tam neni Nova nebo Prima... nebo se spatne divam?