» Poradna » Ostatní

TV sony

Ahoj prosím má někdo zkušenosti z Televize Sony KD-55XD7005B? Uvažuji o koupi tak jestli má někdo a nebo poradí nějakou jinou.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Má někdo zkušenosti ??

Máte někdo doma??

Já bych ti především poradil, aby ses na TV kterou chceš koupit šel napřed někam podívat.Protože jinak koupíš zajíce v pytli...

Ty jsi neuvěřitelně otravný... Kdyby někdo měl tak se asi ozve, ne? To jsi nesvéprávný, že si nedokážeš sám vybrat ani tak marginální věc, jako televizi? Televizí je na trhu tolik, že je minimální šance, že narazíš na někoho, kdo má zrovna tu tvoji.

A také koukat na Direct LED vs Edge LED.