» Poradna » Ostatní

TV signál funguje dobře jen při dešti

Dobrý den prosím o radu ohledně tv signálu.Za dobrého počasí mi jde na televizi dobře vysílání všech tv české televize ale stanice jako Fanda ,Nova ,Prima Cool mi jdou sekaně.Ale za deště jdou všechny programy dobře .Prosím o raduDěkuji

Odpovědi na otázku

Ale to je normální, kup prostě lepší anténu se sítem a zesilovačem.

Alebo daj tu antenu na ine miesto. Staci par metrov vedla (a to aj nizsie, ci vyssie, nielen do boku) a moze to byt lepsie, alebo aj horsie.

Přestěhuj se do dešťových pralesů:)