» Poradna » TV, audio a video

TV Samsung QE65Q80A nebo QE65QN91A

Ahojte, vyplatí se připlatit 13 000kč a koupit TV Samsung QE65QN91A?Uvažuji o koupi TV Samsung QE65Q80A nebo QE65QN91Arozdíl v ceně jak jsem nahoře napsal je 13 000kč což je dost.Bude to až tak velký rozdíl v obraze? neumím nikde najít přímé srovnání.Děkuji

Odpovědi na otázku

Zajdi do obchodu kde je mají vystavené. A můžeš se rozhodnout s čistým svědomím.

Navíc nezáleží moc jaka TV promítá, ale jaky kvalitní signál do ni poustis. I TV za milion neudělá s obrazem nic, kdyz tam pustis sd vysílání, apropo TV za 10tis obyčejná nejlevnější 4K zahraje omnoho lépe kdyz do ni pustis 4K film. I podle toho se rozhodni.

Nevyplati lepsi je az qn95a