» Poradna » TV, audio a video

TV samsung QE49Q70, jak na opravu

Při přepínání programů na se na TV sekl obraz a přestalo reagovat i DO, po chvíli obrazovka zhasla. Po opětovném zapnutí a podržení power tlačítka na DO, (do restartu TV) asi na12sekund se na obrazovce rozsvítí (uvítací Samsung QLED TV)ten po chvíli zhasne, ale TV už dál nestartuje, obrazovka zůstává tmavá ,žádný zvuk (kontrolka na TV ale svítí a je i napětí 5V na USB) . Tlačítka na DO zřejmě reagují jelikož kontrolka na TV bliká při spínání ,ale obrazovka zůstává tmavá a nic se neděje, jen power opětovně TV zase vypne, kontrolka zhasne.

Odpovědi na otázku

Zkus na 1 minutu vytáhnout elektrický kabel televize ze zdi.

Spíš bych počkal půl hodiny.

Najlepsie by bolo ho vytiahnut na dvor a tam opravovat kilovym kladivom a potom kupit novy

Dík za info!

Ja tam ziadny navod na opravu nevidim, cize klames uz v nadpise.