» Poradna » TV, audio a video

TV Samsung PS50C450 - HDMI 1 hlásí "nepodporovaný režim"

Ahoj,mám starou tv Samsung PS50C450, do včera fungovala bez problémů. ale ode dneška má svojí hlavu... přestalo fungovat HDMI 1, kam je zapojená O2 TV a začalo hlásit, že "nepodporovaný režim".Pokud do HDMI 1 připojím PC, tak načte bez problémů hned, pokud Apple TV tak tu to ani nevidí... V HDMI 2 všechno funguje normálně... Chvíli jsem si hrál (nový firmware, kabely apod.) a pak to nějak samo naběhlo, ale po chvíli to zase vypadne.... Nenapadá Vás čím to může být?//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Ta plasma mele z posledniho, cas zacit vybirat novou televizi.

Začlo mi to dělat to sami a myslím si že nebudem jediný jednička na trhu o2 ??

Co dělat jedeš k televizi Samsung se píše nepodporovaný režim co nastavit v televizi