» Poradna » Ostatní

TV pres satelit? poradte...

Potreboval bych poradit jak nejlepe a nejlevneji vyresit nasledujici situaci. Rodice, starsi lide (televize = spojeni se svetem - znate to). Jsou momentalce bez televize (stara analogova antena na pude). Chtel bych jim zaridit satelitni sluzbu. Nepotrebuji velke mnozstvi programu, klicove jsou zakladni ceske. Je lepsi zaridit placenou sluzbu (DIGI TV, UPC - pripadne kterou) nebo koupit set, napr. neco takoveho www.nakupnicentrum.cz ... . Dik.

Odpovědi na otázku

Nejlepší řešení je přídit CSlink, jen peníze za sestavu a první aktivaci karty, měsíční poplatky jsou jen koncesionářské poplatky dané zákonem. Nabídka služeb www.cslink.cz ...

vsichni souhlasi?

Ten Tom Ti dobře radí. Mám to od www.trade-technology.cz ... žádná výtka.

Kupte jim za litr STB, ono to s tou starou "analogovou" antenou taky pojede. (Mimochodem: Co take si predstavujete pod pojmom "analogova antena", Kefalin?)
Nema smysl vyhazovat oknem penize za nic do kapes CSlinku, natoz dalsich zminovanych...

Jak to myslíš Myslíku? Pokud dobře čtu, tak řeč je pouze o jednom produktu. Co psal uživatel má hlavu a patu. CS link má všechny klíčové české programy a neplatíš ani korunu měsíčně za cokoliv. Tedy jen koncesionářské. CS link nabízí dvě firmy, T-T a gital. Gital je novější a dobrá, T-T je starší a pod tlakem gitalu se zlepšila. Pak už jedině si platit měsíčně poplatky a důchodci se mohou dívat na sportovní kanál, pohádkový kanál...a řadu dalších. Toto nabízí drahá UPC a o poznání levnější rumunská Digi TV.

Jasne, vsechno je zadarmo, HW taky... Proste super! Jen do toho...
Ja myslim dobre, ale pochybuji o Vas. :o)))

bude na to napojena len jedna tv? potom treba riesit sharing na kartu a druhy box, aleboto riesit cez digitv, nie je nic horsie ak sa dvaja ludia hadaju o ovladac k tv brrr

zkus promyslet i Digi-TV, já ho rodičům právě taky zařídil a spokojenost.Mají 2 TV a Digi nabízí službu s 2 recievery takže můžou čučet každý na co chce a nepoperou se ,instalace stála pár stovek a teď už jen 260,- měsíčně,mají spooooustu programů v češtině včetně sportovních (na sport rádi čučí oba),takže za ty peníze fakt dobrý.

jo, a co tak kupit prijmac Openbox, hodit na strechu satelit, a cez dialkove zadat spravne kody a ide ti cela digitv aj s hbo zadara? vstupna cena tak 3tis

No neviem,ale uz vidim,ako jeho rodicia zadavaju stale kody stanic do OB.

Myslim,ze to Digi-TV nie je zla volba.

Gital a TT ma pomerne malo programov.