» Poradna » Mobily

TV PHILIPS nejde zapnout

Dobrý den mám dotaz ohledně televize Philips.Když jsme ji ráno chtěli zapnout jako vždy jsme vzali ovladač a zapli.Na televizi se objevil nápis Philips a zůstal tam a dále nic ani vypnout nejde.Tak ji tedy vypneme z proudu pak zase zapojíme, zapneme ovladačem a pak už funguje jak má.Toto nám dělá docela často a to ji máme od září.Vypínáme ji normálně ovladačem protože na televizi žádný jiný ,,čudlík,, není :DProsím poradte nám.

Odpovědi na otázku

Co čekat od současného Philipse.REKLAMOVAT.

myslíte že až tak vážné to je??

Pokud to dělá často, tak asi bude nějaký problém v elektronice.

Normální jedinec druhu Homo Sapiens by neváhal a místo psaní do poradny by reklamoval. Troll se bude bavit psaním dotazů (IP rozsah je poslední dobou líheň Trollů).

Tak sorry no chtěla jsem se jen zeptat a připravit na reklamaci. jsem hodně zvedavá jak jim tu televizi odvezu s uhlopříčkou skoro 140cm!

Asi tak jak jsi jí přivezla.

já reklamoval 118cm TV, vyhořel zdroj, normálně si pro ní přijeli, odvezli a po opravě zase přivezli. byl to samsung, jeslti to má philips podobně určitě to využijte.

ono je ak trochu jedno kdy to budu reklamovat jestli dnes nebo až zítra

Debile

Zatím ne, když to po odpojení od sítě zase funguje, ale bude se to jen zhoršovat. A čím déle tu TV budete takhle trápit, tím větší je šance, že v ní zničíte i něco jiného.

Myslim, ze to by bylo nejlepsi. Nemam rad zavady, ktere se projevuji jen za urcitych podminek. Idealni je, kdyz to shori. Pak neni co resit.

pokud to ovšem nezačne hořet ve chvíli, kdy nikdo není doma. A nebo takovým plamenem, že chytnou i věci kolem ... barák atp.

Podle popisu to vypadá, že to zatuhne při startu. Zkusil bych aktualizovat software na nejnovější verzi. Pokud by to nepomohlo, tak reklamovat.

a jak se to dá aktualizovat na nejnovější verzi

ano jinak funguje tak jak má. :)

Ještě vyzkoušet možnost obnovit <Tovární nastavení>.Digi TV jsou vlastně počítače,které zpracovávají data úplně stejně jako PC.V návodu nebo v Menu najít a spustit.TV si načte vše znovu jako při prvním spuštění.U svojí TV jsem párkrát použil a opraveno !!!

Nesmysl! REKLAMOVAT!

Blbost, co myslíš že je stand-by režim? Veškeré obvody jsou vyplé, samozřejmě kromě drobného obvůdku, který přijímá signál z dálkového ovladače a zapíná samotnou TV. Pro start procesoru TV je zapnutí ovladačem a zapnutí ze sítě totéž.

Doporučuji si zjistit jestli tam ten "čudlík" na celkové vypnutí opravdu není !!!!Mám Philipse 5 let a různé projevy prazvláštního chování když ho přes noc nevypnu síťovějsou . Tím netvrdím že už síťový vypínač nemontují, ale přece jenom.... Pak zbývá opravdudo nastavení a "Obnovit tovární nastavení". Bohužel televizory se stávají čím dále tím vícpočítači.A proto se snimi také tak musí zacházet.Já bych s reklamací počkal - tedy je-ličas !!! Většina televizorů dnes jde tak krásně rozkur-vit jako každý počítač. Kde jsou tydoby kdy tam bylo pár knoflíků a všechno bylo nastaveno na pevno. Philips má velkémnožství různých nastavení která jsou nádherně ukrytá. Jde z toho udělat parádní televizorale musí se nad tím sedět a zkoušet a zkoušet a přemýšlet a přemýšlet. V manuálech dnesnic nenajdete !!! Říkám je to jak počítač. U něj taky nemáte žádný manuál. Zkrátka se učit,se učit, se učit. Přeji Vám pevné nervy.

Blábol a ještě s prasáckou typografickou neúpravou a la Zpovědnice a Písmák, atd...

P.S.Proboha jen ať Vás ani nenapadne přeinstalovávat firmware ! To už nepůjde reklamovat. 90% televizorů v servisu je po přeinstalaci firmware !!!!!

To jsou veci. Clovek se porad neco uci.

Nepiš prosímtě takové kokotiny... Pokud televize nabízí oficiálně možnost aktualizace FW, tak i kdyby to během procesu chcíplo, vždycky ji může normálně reklamovat. Ostatně to nikdo neprokáže, že to chcíplo zrovna kvůli aktualizaci.

Kdo ti dal plus za taky blábol. Na webu výrobce je přímo doporučení aktualizovat FW poku něco není vporadku. Jo neoficiální alternativa je něco jiné, ale na tu TV asi neexistuje. Potřeboval bys alespoň základní znalosti.

Co to meleš. Televize je schopna legálně aktualizovat firmware, ať už automaticky nebo na popud uživatele. Rozhodně se tím neztrácí záruka. Neraď tu nesmysly.

I když není připojena k internetu?!? Pokud k netu připojena byla, může být i zavirovaná. Každopádně na reklamaci a před odevzdáním po opravě trvat na tom, aby v servisu internetové připojení zablokovali!

Škoda, že se nám autor příspěvku už nevyjádří, kde byl na takové blbosti, že aktualizací firmware ztrácí záruky.

Tak z toho je tazatel moudrý. To je rada jako z linky důvěry pro puberťáky

..na televizi žádný jiný čudlík není. Samozřejmě že je!!! Šáhni zespod na spodní hranu asi 20 cm zprava(když stojíš čelem k TV). Krabice k TV se nějakou dobu nevyhazuje, ale myslím, že servis nebude třeba. URČITĚ doporučuji nainstalovat poslední aktualizaci SW této televize, která by mohla závadu odstranit. Když sem napíšeš přesný typ TV, pošlu ti odkaz na poslední aktualizaci k této TV. Třeba i přesný návod, jak ji provést.

Dělalo to samé, zprvu jen občas a pak čím dál častěji. Nakonec jsme ji dali na reklamaci. Vyměnili základní desku a bylo po problému.

Kdo by to čekal, že reklamace je jediné rozumné řešení

A doufejme, že to Simona už TÉMĚŘ PŘED MĚSÍCEM tu televizi reklamovala.Takže se toto téma může zamknout.

Já bych koupil novou.... :) Když ji máte od září, "tak to už na ni záruka není" tak co jiného řešit? To jsou dotazy pomalu jak z vědeckofantastického filmu "Cikáni jdou do práce"