» Poradna » Ostatní

Tv nova

Ahoj,kde můžu na netu sledovat TV Nova živě? Kromě placeného voyo.Díky.

Odpovědi na otázku

Můžeš, ale musíš si zjistit adresu streamu. Tu pak zadáš např. do VLC (Otevřít síťový proud) a sleduješ...

To jsem zkoušel. Něco jsem našel tu - https://blog.doprofilu.cz/tipy-triky/sledovani-tv-o... ale nefunguje to. Nemáš náhodou tu adresu?

Mám, a dokonce i adresy ostatních stanic, ale sem je psát rozhodně nehodlám.A důvod? Jakmile se to moc rozkřikne, provideři je změní. Takže kdo ty adresy má, zpravidla si je nechává z tohoto důvodu, už jenom kvůli sobě, pro sebe...

Tak dík.

Tyhle streamy jsou vždy nelegální, takže jakmile se proflaknou mezi moc lidí, tak jsou hned zablokovány. Takže to je nespolehlivé a nikdy to nefunguje dlouhodobě. Nemá to smysl řešit, žádný spolehlivý zdroj na delší dobu nenajdeš.

Tiež mám pár adries streamov - tiež ich nezverejním. Boli tiež niektoré adresy, ktoré som mal, ale nejakí dobráci to roztrúbili a odrazu tie adresy prestali byť funkčné. Takže - každý si stráži to svoje, pretože to (zatiaľ) funguje.

není jednodušší si koupit DVB-T tuner do usb?

https://www.horizon.tv/cs_cz.htmlfunguje spolehlive

Nechcem bratov Čechov urazit (sam som Cehoslovak), mam TV Nova na optike,ale moc ju nepozeram.

jak mohu sledovat vysílání tv nova živě - bez placení ? Děkuji

To nevím, chtěl jsem se podívat na zprávy jako na Primě, kde to jde bez problémů, protože mi zkolaboval modem ale tupouni z Novy po mě chtějí registraci, takže se jim na to vys..

asi nikde....) hrabou prachy,je to hnus...

o 28.10.2020 jsem sledoval všechny vaše programy na řádně přihlášenm televizním přijímači přes společnou antenu.Dnes t.j.29.102020 nejsem schopen na svém přijímači spusti žádný váš kanál.t. Prosím o vysvětlení.