» Poradna » Notebooky

TV neprehráva zvuk z NTB cez WIFI

TV LG UH603V mi prestala prehrávať zvuk keď ju pripojím cez wifi, hoci je vo zvuku identifikovaná, píše, že je nepripojená a zvuk sa prehráva len v NTB (Lenovo G50). Predtým to v NTB vyplo zvuk a prehrávalo ho v TV.Neviem či to bolo po poslednom upgrade .Mám Windows10. Takisto mi neidentifikuje signál z NTB cez HDMI. TV vypíše NO signal.Dík

Odpovědi na otázku

Upgrade ti nahradil původní (fungující) driver polofunkčním z dílny MS. Dej tam zpátky ten originální a ošetři aby se to nemohlo opakovat (zakaž aktualizaci driverů přes WU).

To znamená, že mám dať obnovenie systému, pred dátumom aktualizácie, alebo stihnúť driver? Neviem, aký?

 | ChromeOS Chrome 61.0.3163.108

stáhnout driver ze stránky výrobce notebooku

Pozeral som tie aktualizácie, týkali sa len bezpečnosti. Driver k čomu?

Je tam jediný driver k VGA, aj tak to nejde..

VGA je základní driver který se používá pokud tam jiný driver nemáš. Stáhni a nainstaluj řádný driver grafiky! https://drp.su/en

Dík, ale nepomohlo to..

Zvuk už ide ...