» Poradna » Web a internet

TV markiza geoblokace

Doposud jsem sledoval porady Tv markiza pres jeji videoarchiv nyni vsak zacala pouzivat geoblokaci¨- cca tyden zpetne-co s tim,lze odstranit-popr.jak?

Odpovědi na otázku

Skús to cez proxy alebo vpn.

Stačí když se budeš připojovat ze slovenska. Tam to funguje.

Není nad dobrou radu, kde to je to "s"lovensko ?Není to náhodou na Slovensku ?

Není, to je ještě o kousek dál, skoro u maďarů.

Nargon: Mal si moje sympatie dlhe roky. MAL ...

Tyjo, zrovna před nedávnem jsem narazil na studii pojednávající o tom, že lidi soustavně bazírující na gramatických pravidlech jsou k*koti.http://thelanguagenerds.com/people-who-constantly-poi...

Nebo jsou kokoti ti, kteří na gramatiku vlastního rodného jazyka kašlou a ještě se rozčilují, když je někdo na chyby upozorní. A nakonec se ukáže, že jsou to "vlastenci".

Ty budeš nějaká myslivna, spíše jsi narazil hlavou do něčeho hodně mechanicky odolného. A až zase něco zajímavého najdeš nezapomeň se nám pochlubit. Dle foto vypadáš na autora.

já si mislým že byjsme nat takovímy přýsemnýmy vjecmy jako je gramatyka nemněli vúbec basírovat. mě to vúbec nefadí že mám njeké chibi v tekstu. hlavně ze my musý fsichny rosumněť.

Akože farmu a iné "inteligentné" porady?

kvoli reklamam, tie slovenske su lepsie

... a hlavne dlhšie

Zkus "Hola Better Internet" už jsem ho sice delší dobu nepoužil ,ale fungoval bezproblému, sledoval jsem české TV na Slovensku a obráceně. Existuje i jak aplůikace pod android...

Jen upřesním že teď se jmenuje Hola Free VPN Proxy .Přejmenovali ho

Pouzivam PC s W10 s kabelovym internetem od UPC.Zkousel jsem uz i zahranicni vpn pristup,slovenskou proxy a ip.Stale vsak geoblokace ci se nacte bez obrazku jen pismo ci dojde k strate net pripojeni?

To je proto, aby ses místo toho díval na Novu a viděl reklamy určené pro ČR.

Ja som zo Slovenska a funguje mi to.