» Poradna » Programy

Tv lcd Sony KDL-32U2000 nebo SAMSUNG LE32R71W

Prosím ke kterému se přikláníte lcd Sony KDL-32U2000 nebo SAMSUNG LE32R71W.Příkláním se spíše k samsungu vzhledem k nejnovější technologii lcd.samsug dodává lcd i pro sony.ten dvt-b u sony pro mě není moc plus jelikož mám satelit s czlinkem.Prosím jestli někdo vlastníte některý z uvedených typů o zkušennosti případně ostatní o názory.

Odpovědi na otázku

Ahoj, tak dnes jsem si koupil Sonyho 2000. Osobně nemám s jinými LCD TV zkušenost. Můj dojem je velmi dobrý. TV mám přes kabelovku (zatím ne digital) a DVB-T u nás zatím není. DVD obraz bomba. Ovládání komplet v ČJ a velmi jednoduché a intuitivní. Při zapojení více LCD v této ceně u prodejce, SONY u mě vyhrála.

Ahoj, mohl by jsi po pár dnech co ji máš napsat zkušenosti s ní? Vzdálenost ze které TVsleduješ, kvalita zobrazení z analogové kabelovky atp. Dík

Sony řady U určitě nekupuj,je to základní model který nemá obvod Bravia Engine na zpracování obazu,raději si připlať za řadu S která už tento obvod má a na obraze je to dost poznat.Já jsem Sony 32S2000 kupoval minulý týden a jsem naprosto spokojený,ale je fakt že hodně záleží na kvalitě signálu,z DVD je obraz perfektní.Z analogové kabelovky to ujde ale není to žádný zázrak,lepší je digitální vysílání.Ae pokud chceš vybírat jen mezi těmito dvěma modely tak ber rozhodně Samsung

Pokud nemas TV signal z HDTV, tak budes zklaman tak jako tak. Kvalita zobrazeni vsech LCD TV je se stavajicim signalem (i DVD, pokud nemas progressive scan), velmi spatna.

S tím DVD je to tak,pokud máš DVD přehrávač za 1000,- tak na LCD raději zapomeň,je třeba přehrávač s funkcí Progresive scan pokud možno s výstupem HDMI,pak je obraz parádní

Toho Samsunga mám týden doma, vyměnil jsem ho za Sencor. Nebe a dudy.Obraz je skvělý i z kabelového analogu, ze satelitu a DVD jak kvalitní fotka.

Sony KDL32U2000 mám pár měsíců, proti Samsungu se mi jeví obraz lepší, zejména u analogového tuneru.Bohužel, trochu je problém u vestavěného DVB-T tuneru, obraz je sice ostrý, ale trpí velkým skupinovým zpožděním - posun barev oproti kontuře, což je u digitální technologie nepochopitelné a obraz degraduje.

Ber rozhodně Samsung, kvalitní obraz- DNIe, color gamut, řada U je bez obvodu Engine, když otevřeš Sony lcd, najdeš uvniř Samsung panel (S řada má panel AUO taiwan) Processor od firmy micronas a Philips pro HDMI takže nic moc.