» Poradna » Ostatní

Tv lcd sencor

dobrý den mám prozbu o radu dnes vypli el a televizor lcd sencor svítí červeně v pohotovostním režimu a bliká modré běžný provoz najednou. Nejde zapnout děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Tatároš??

Vypli elektriku a tebe TV svieti aj blika, mas zalozny zdroj?

samozdřejmě když jí nahodili červený světlo svítí a modrý problikává ale zapnout nejde

Smůla, odešel zdroj nebo systémová deska. Pokud to není v záruce, můžeš to hodit do popelnice, protože Sencor ti nikdo neopraví. No hlavně že to bylo levné...

v záruce už není ale děkuju za radu

Tatároš jede v nějakém překladači ?

Zkuste to vytáhnout ze zásuvky a nechat to tak hodinu v klidu. Poté to zkuste zapnout, a pokud se to podaří zkuste tovární nastavení z nějakého menu. Někdy to pomůže, a pak musíte všechno nastavit znovu a naladit znovu stanice. Za pokus to stojí. Mně se takhle sekla TV sama od sebe a podařilo se jí takto zresetovat a je funkční.