» Poradna » Programy

TV karta WinFast TV 2000 XP má skvělou nahrávací aplikaci - lze ji přenést na jiné karty?

Firemní aplikace k TV kartám nestojí za nic, proto používám ATV. Ale nyní jsem zjistl, že WinFast PVR je skvělá firemní aplikace. Nepodařilo se mi ji nainstalovat na tv kartu Mediaforte. Lze to vůbec z principu? Nebo šlo by to aspoň na některé jiné karty?

Odpovědi na otázku

WinFast PVR je skvělá firemní aplikace PVR neni aplikace ale nazev karty s hw kompresi. Aplikace neni pro me potreby vubec skvela. Po zastaveni zacne sama prehravat, co se nekdy nehodi. Timeshift nefunguje. Pro nastaveni obrazu se musi chodit do menu. Jako vsechny podobne aplikace nelze aktivovat predvolbu klavesovou zkratkou (jako na skutecne tv), numpad slouzi jen k zadani kanalu. Aplikace se dlouho spousti. Nepouziva se dma pro zapis primo do videokarty. Zaznam v hw mpeg nelze prehrat beznymi kodeky a v mediaplayeru se dlouho spousti, vzdy nejdrive hleda na netu a az potom pouzije kodek od leadtek. Nepouziva se dma pro zvuk pri live prijmu, i kdyz to technicky jde, ale driver to neumi.

Tyto nedostatky mi buď vůbec nevadí, nebo je vyváží jiné výhody.Proto opakuji nepatrně pozměněnou otázku: Firemní aplikace k TV kartám nestojí za nic, proto používám ATV. Ale nyní jsem zjistl, že WinFast TV 2000 XP má pro mé potřeby skvělou  aplikaci. Nepodařilo se mi ji nainstalovat na tv kartu Mediaforte. Lze to vůbec z principu? Nebo šlo by to aspoň na některé jiné karty?