TV karta v počítači

Konečně jsem vyměnil starý počítač za nový (repas) Dell Optiplex 775 - W7 Profesionál. Ze starého počítače jsem přendal TV kartu (WinFast DTV2000 H Plus). Po nainstalování se při spuštění programu objeví hláška "Nelze nalézt žádné dostupné DBA zařízení". Na základní desce jsou dva sloty pro přidání karty. Zkoušel jsem kartu přendat do druhého, ale nepomohlo to. Chci se proto zeptat, jestli je tato karta použitelná v tomto počítači a pokud ano, pak kde je chyba. Díky předem.

Odpovědi na otázku

Mimo programu by to chtělo nainstalovat ovladač, pak snad bude fungovat...

Díky, už to funguje.