TV karta sama přepíná programy

Mám tv kartu WinFast PxDVR3200 H (XC3028) a nejdříve začal zlobit dálkový ovladač - při zvětšení na celou obrazovku místo toho přepnul program,pak zas obráceně.Mám doma ještě jeden a ten funguje už normálně.Ale teď se programy čas od času přepínají úplně samy,bez jakéhokoli podnětu.Bude stačit přeinstalovat sw,nebo jde karta k šípku?

Odpovědi na otázku

mno, pokud druhy ovladac v pohode, tak bych rekl, ze ten prvni je "vadny" (kava?), zkusil bych vycistit, anebo zahodit.

No jasně,ten ovladač mě ale netrápí(politý ani jinak poničený není),ale proč to dělá karta sama?To je to oč tu běží

Vyndej baterky z toho "blbého" ovladače.

Ale ty už jsou dávno vyndaný,ale teď to dělá karta sama i bez mačkání dálk.ovladače.

Přeinstaluj ovladače nebo obslužný SW. Vymaž všechny soubory související s nastavením stanic.

Konečně kloudná odpověď .Děkuji,udělám to.

Tezko cekat kloudnou odpoved, kdyz nam davate zavadejici informace. ;o)Pro PxDVR3200H je k dispozici mnoho verzi ovladacu*, mnoho verzi PVR2* a lze pouzit jine obsluzne programy vcetne napriklad WMC.(* Pro oboje plati, ze nejnovejsi verze nemusi byt ta nejlepsi. Je treba to vyzkouset.)

Zavádějící informace? .Co se týká PVR2 a ovladačů,používám ty nejnovější a makaly dosud bez problémů.Já,až bude trocha času,je přeinstaluju dle předchozí rady