TV karta Leadtek 2000XP Expert

Při zachytávání TV programu na disk se nenahraje zvuková stopa. Při přehrávání vytvořeného souboru se místo zvuku ozývá jen šum. Mohl by my někdo poradit kde je chyba? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Řekl bych, že v nastavení programu WinFast (myslím, že ho používáš) máš asi špatně nastaveno audio recording line. Já mám připojený zvuk přímo na desku na vstup AUX a tím i nastaveno audio out line AUX a audio recording line též AUX. Podívej na http://home.tiscali.cz/cb045930/image/winfast.jpg

Díky. Funguje mi to na zvukový disk CD. Při přehrávání ve Studiu 8 zvuk běží, ale ve Windows Media Player ne.