» Poradna » Programy

TV karta - nejde zvuk a dálkové ovládání

Ahoj,

koupil jsem si analogovou kartu Gigabyte ptv-af-rh a připojil ji ke kabelové televizi. Program Power Cinema 5 dodávaný s kartou se mi nepodařilo instalovat, vždycky se instalace zasekla na 86%, pak přestal reagovat. Tak jsem zkusil Dscaler a TV plug-in do Winampu, ale v obou mám proglém, že nejde zvuk u ČT1, ČT2, Nova, Prima. U ostatních programů: ČT24, ČT4, CNN, Viva, Pro7, Sat1, atd. zvuk jde. U klasické televize připojené do stejné zásuvky stejným kabelem zvuk jde normálně u všech programů.
Mám WinXP. Ovladače nejnovější z webu Gigabyte, i na dálkové ovládání, ale to jde jen trochu v programu Dscaler.
Víte někdo co s tím zvukem a v čem kromě Power Cinema funguje to dálkové ovládání?
díky

Odpovědi na otázku

Pokud máš UPC kabel, tak přepni zvuk na Německo (PAL B/G). Dálkový ovladač málokdy funguje s jiným než originálním SW.