» Poradna » Ostatní

TV kabelové stanice Viasat Explorer a Viasat History

Mám nově digi kabelovou televizi. Jsem fanda hlavně na dokumentární pořady. Z analogové kabelovky vím, že na National Geogr., BBC Prime a Discovery se opakují pořád dokola stejné pořady, takže i když je několikrát propásnu či vypustím, tak dříve nebo později je můžu vidět, nebo se podáívám znovu a nic nenahrávám. Ale Spectrum vysílá každý dokument i když hodněkrát, tak přece jen jen v omezeném počtu repriz. Před léty docela pravidelně: nejdříve během týdne třikrát, z toho jednou o víkendu. Za půl roku až rok znovu třikrát po sobě a po poslední rundě za další asi rok čili po devíti opakováních pořad definitině zmizel. Nyní je to nepravidelnější, ale během dvou let každý nový dokument odvysílají asi desetkát a také je definitivní konec. Nevíte někdo jaký systém mají na Viasat History a Viasat Explorer?

Odpovědi na otázku

tak to nevim
ale nebvis co davaj na viasat 3
mam ho v programech ale nejde

Pokud se nepletu, tak Viasat 3 u nás nemá licenci, ale má ji např. v maďarsku.

Z vlastní zkušenosti oba tyto programy mají opakování přibližně stejné jako Spectrum, ale History má podstatně širší a lepší nabídku než Spectrum a navíc tam jsou hrané filmy odpovídajícím hystoryckým dokumentům.