TV k xboxu one s

Ahojky chlapy chci si koupit k xboxu one s nakou lepší TV co jaký nazor mate na tuto Samsung UE49NU7172Dekuji za vase názory

Odpovědi na otázku

Pozorovací vzdálenost je pro osoby bez poškozeného zraku 3 až 3,5 násobek úhlopříčky. Takže zajisté tu 49" budete sledovat z 3a něco metrů.Jinak 4K hry Xbox One S nepodporuje.....

Tak to mate asi špatné informace protože podle parametru co jsou napsané na krabici xboxu one s podporuje 4K UHD

Ale ano HDR video a né HDR hry. Mnoho Xbox her ale i PS4 nemá fulllhd natož 4K

Dobre a vás názor na tuto televizi od samsungu je jaký ? Je dobra a mám si ji kupovat ?

Doprucuju aktualizovat si udaje - doporuceny je 2,5 nasobek uhlopricky.